Jak opłacić konto i wygenerować fakturę?

Jeśli dokonujesz zakupu subskrypcji otrzymasz fakturę za opłacony okres. Wybierając określony plan i okres abonamentu zostanie wygenerowana Faktura Proforma.

Jak to zrobić?

1. Jeśli korzystałeś z darmowego 14-dniowego okresu testowego, po zalogowaniu do interankiet, przejdź do zakładki Moje konto- Przedłuż ważność konta. W innym przypadku kliknij przycisk Rozszerz konto w górnym pasku nawigacyjnym.

2. Wybierz odpowiednią długość subskrypcji pakietu.

3. Zaznacz opcję Firma/organizacja i wypełnij dane do faktury

4. Po kliknięciu przycisku Kupuję, zostaniesz przeniesiony na stronę, gdzie wybierzesz odpowiednią dla siebie metodę płatności. Subskrypcję możesz opłacić dzięki płatności online lub przelewem tradycyjnym na podstawie faktury pro-forma. 

5. Po opłaceniu subskrypcji poprzez płatność online, konto zostanie aktywowane natychmiast. Jeśli zdecydujesz się opłacić konto przelewem tradycyjnym, konto zostanie aktywowane po zaksięgowaniu środków na koncie. W celu przyspieszenia tego procesu, możesz przysłać do nas potwierdzenie przelewu na adres [email protected] lub wysyłając wiadomość na czacie.

6. Faktura wysłana zostanie na Twój adres e-mail kolejnego dnia roboczego po dokonaniu płatności. Wszystkie faktury znajdziesz także na swoim koncie w zakładce Moje konto- Historia płatnościi.

Taki sam proces możesz przejść bezpośrednio w zakładce Cennik na naszej stronie głównej wybierając odpowiedni dla Ciebie pakiet.

Czy ten artykuł okazał się pomocny? Dziękujemy za ocenę Wystąpił problem z przesłaniem oceny, spróbuj ponownie.

Dalej potrzebujesz pomocy? Kontakt z nami Kontakt z nami